Strona Główna


MAMY NOWY PLAC ZABAW

GODZINY OTWARCIA - 7:00-17:30

 

OTWARTE 12 MIESIĘCY W ROKU

 

DOMOWE JEDZENIE

(dla chętnych: diety eliminacyjne).

 

ILOŚĆ MIEJSC W KAŻDEJ GRUPIE OGRANICZONA!!!

 

link do YouTub1 - ZOBACZ FILM O NAS

 

 

 

NABÓR DO PRZEDSZKOLA TRWA CAŁY ROK

 

PROMOCJA - WPISOWE 300,00

 

 

10 OSÓB W KAŻDEJ GRUPIE

 

ostatnie wolne miejsca!!!

 

 

ZAPRASZAMY

        

 

ŻŁOBEK 

 

PONIŻEJ 3 ROKU ŻYCIA

 

 

   


(DOFINANSOWANIE Z URZĘDU MIASTA POZNANIA DLA DZIECI, KTÓRYCH RODZICE ODPROWADZAJA PODATEK W POZNANIU

ORAZ OBYDWOJE PRACUJĄ)

 

 

 

 

 

 

 

 

Drodzy Rodzice!

Oliwier
Oliwier

 

Nasze PRZEDSZKOLE działa już od 2009 roku. 

Od września 2011 roku, przy przedszkolu, swoją działalność rozpoczął także żłobek, do którego zapraszamy dzieci młodsze.

Przedszkole i żłobek TĘCZOWA KRAINA zlokalizowane są przy ulicy Smoluchowskiego 5 w Poznaniu (dzielnica GRUNWALD, w okolicach Urzędu Skarbowego) w niedalekim sąsiedztwie pięknych terenów spacerowych w Lasku Marcelińskim. Jest to placówka niepubliczna, posiadająca wszystkie wymagane prawnie zezwolenia.

 

Naszym głównym celem. jest to, aby dzieci przebywające w naszym przedszkolu i żłobku były po prostu szczęśliwe.

Poprzez zabawę realizujemy założenia edukacyjne i programowe, dbając o to, aby dzieci uczyły się rozumieć świat właśnie poprzez zabawę.

Kładziemy nacisk na indywidualny rozwój dziecka i staramy się pracować tak, aby każdy Maluch mógł się rozwijać zgodnie ze swoim rytmem. Jednocześnie jest dla nas ważne, żeby dzieci nauczyły sie funkcjonować w grupie rówieśników, co jest niezbędne zarówno w życiu jak i w dalszej edukacji.

Zabawa z chustą KLANZA
Zabawa z chustą KLANZA

 

 

Zależy nam także na tym, aby rodzice brali czynny udział, w życiu i funkcjonowaniu Tęczowej Krainy. Jesteśmy otwarci na współpracę, na wszelkiego rodzaju sugestie i uwagi. Staramy się realizować ciekawe pomysły, dotyczące zarówno nauki jak i zabawy naszych dzieci.

 

Do dyspozycji dzieci, jest ponad 350 m2 powierzchni na 2 piętrach. Poza salami do zabawy i nauki dla każdej z grup, dysponujemy też 60 metrową świetlicą, w której odbywają się ćwiczenia, zajęcia ruchowe, zebrania z rodzicami, imprezy, baliki i inne spotkania. Z tej sali jest bezpośrednie wyjście na ogród z placem zabaw.